Oj, niedobrze!: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Oj, niedobrze!: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Oj, niedobrze!: slow-fox Daniłowski, Władysław (muzyka)
Schlechter, Emanuel (słowa)
Brzechwa, Jan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dan Władysław, Schlechter Emanuel, Szerszeń Obsada instrumentalna: głos z fortepianem W zbiorze: Parada Rezerwistów: film dźwiękowy , 3

Data wydania:

1934 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Arcta

Miejsce druku:

Warszawa: Fletnia (litografia); Jóżef Rynczak (sztych)

Znak wydawniczy:

M. 808 A.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 6206 IV musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 36 na 27 cm. Wariant tytułu: Wiem, żem piękny. Incipit utworu: Co robić ludzie?

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.