Ćwiczenia do kształcenia słuchu: wybór utworów Fryderyka Chopina

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ćwiczenia do kształcenia słuchu: wybór utworów Fryderyka Chopina Dobrowolska-Marucha, Danuta (redakcja)
Chopin, Fryderyk (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dobrowolska-Marucha Danuta

Data wydania:

1992

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa

ISBN:

8322429649

Znak wydawniczy:

PWM 9139

Typ publikacji:

podręcznik

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 38575 II musicalia

Infomacje

Podręcznik obejmujący 139 stron o wymiarach 22 na 23 cm. Zawiera teksty utworów w języku polskim i angielskim. Wariant tytułu: Do publikacji dołączone są dwie kasety. Do publikacji dołączone są dwie kasety dźwiękowe.

Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.