Aria (bis)

Zgłoszenie do artykułu: Aria (bis)

Aria (bis) Dobrzyński, Ignacy Feliks (muzyka)
Duchińska, Seweryna (słowa)
Paprocki, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dobrzyński Ignacy Feliks W zbiorze: Monbar czyli Flibustierowie: opera w trzech aktach, akt 3, nr 16

1860 (około)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Władysław Otto (litografia)

Znak wydawniczy:

A. 300 W.

Biblioteka Jagiellońska 4960 III musicalia

Druk muzyczny obejmujący 6 stron. Wydany nakładem Gebethnera i Wolffa.