Aria Leonory z III aktu opery Faworyta

Zgłoszenie do artykułu: Aria Leonory z III aktu opery Faworyta

Aria Leonory z III aktu opery Faworyta Tytuł oryginalny: Faworyta. Aria Leonory z 3 aktu Donizetti, Gaetano (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie, tłumaczenie)
Royer, Alphonse (słowa)
Vaëz, Gustave (słowa)
Scribe, Eugène (słowa)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Donizetti Gaetano Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 17

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3230

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 283

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 29 na 21 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i francuskim. Wariant tytułu: Aria Leonory z 3 aktu opery Faworyta. Na ostatniej stronie zamieszczono notę biograficzną i portret kompozytora.