Aria Nemorina z II aktu opery Napój miłosny

Aria Nemorina z II aktu opery Napój miłosny Tytuł oryginalny: Napój miłosny. Aria Nemorina z 2. aktu Donizetti, Gaetano (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Romani, Felice (słowa)
Ficowski, Jerzy (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Donizetti Gaetano Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 24

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3375

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 72

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Wariant tytułu: Aria Nemorina z 2 aktu opery Napój miłosny. Zawiera tekst utworu w języku polskim i włoskim. Na ostatniej stronie zamieszczono notę biograficzną i portret kompozytora..