Lucrezia Borgia

Zgłoszenie do artykułu: Lucrezia Borgia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Lucrezia Borgia Donizetti, Gaetano (autor)
Troszel, Wilhelm (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Donizetti Gaetano Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Zbiór Ulubionych Śpiewów: ułożonych na alt z ułatwionym towarzyszeniem fortepianu, 5

Data wydania:

1870 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gustaw Sennewald

Miejsce druku:

Warszawa: M. Fajans (litografia)

Znak wydawniczy:

G.S. 27

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 228]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 stron. Wydany nakładem Gustawa Sennewalda. Zawiera tekst utworu w języku polskim i włoskim. Incipit utworu: Na smutnych polach Rimini. Incipit utworu wjęzyku włoskim: Nella fatal di Rimini. Na stronie tytułowej spis numerów, które ukazały się w tej serii: 1–13.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.