Naprzód ludu roboczy

Zgłoszenie do artykułu: Naprzód ludu roboczy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Naprzód ludu roboczy Drobner, Mieczysław (muzyka)
Pasternak, Leon (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Drobner Mieczysław, Pasternak Leon Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Festiwal Muzyki Polskiej, 32 a

Data wydania:

1951

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1951

Miejsce druku:

Kraków: Państwowe Krakowskie Zakłady Graficzne 18b

Znak wydawniczy:

PWM 699

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1951 : 118

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 2 kart o wymiarach 34 na 25 cm. Oddany do druku i ukończony w lutym 1951 r. Incipit utworu: Krew nasza przelana. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz numerów, które ukazały się w tej serii.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.