Polka murarska

Zgłoszenie do artykułu: Polka murarska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Polka murarska Frachowicz, Feliks (muzyka, instrumentacja) Obsada instrumentalna: Na flet (pikulina); klarnet: I, II B; trąbkę: I, II B; puzon; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; wiolonczelę; kontrabas.

Tytuł:

Sto lat: fokstrot Szpilman, Władysław (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Kołaczkowska Helena, Czerny Edward

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 21

Data wydania:

1954

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 971

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 45 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 15 września 1954 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.