Siedem strun: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Siedem strun: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Siedem strun: slow-fox Gert, Jerzy (muzyka)
Sadowski, Roman (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gert Jerzy, Sadowski Roman, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja

Tytuł:

W sobotę wieczorem: slow-fox Markiewicz, Adam (muzyka)
Sadowski, Roman (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Sadowski Roman, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 225

Data wydania:

1962 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Data druku:

październik 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4862

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 715

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 19 czerwca 1962 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Zawiera datę copyright: 1961. Incipit utworu pierwszego: W gitarze mojej. Incipit utworu drugiego: W sobotę wieczorem. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz utworów, które ukazały się w tej serii: 186–224.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.