Brzydula i rudzielec: fokstrot-swing

Zgłoszenie do artykułu: Brzydula i rudzielec: fokstrot-swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Brzydula i rudzielec: fokstrot-swing Harald, Jerzy (muzyka)
Wnukowska, Eugenia (słowa)
Rusek, Józef (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald, Jerzy Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbkę I, II B; puzon; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I, II, III (głos dyrekcyjny); akordeon; gitarę; kontrabas; perkusję.

Tytuł:

Nie dziś to za dzień: wolny walc z filmu „Nikodem Dyzma” Harald, Jerzy (muzyka)
Starski, Ludwik (słowa)
Rusek, Józef (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Starski Ludwik, Rusek Józef

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 89

Data wydania:

1957

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 436

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 31 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 4 maja 1957 r.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.