W ogrodzie: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: W ogrodzie: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W ogrodzie: slow-fox Harald, Jerzy (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa)
Stryjkowski, Wiktor (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Gałkowski Jan, Stryjkowski Wiktor Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbkę I, II B; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Klip, klip, klap klap: slow-fox Markiewicz, Adam (muzyka)
Tylczyński, Andrzej (słowa)
Stryjkowski, Wiktor (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Tylczyński Andrzej, Stryjkowski Wiktor Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbkę I, II B; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; gitarę i kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 131

Data wydania:

1959

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 46

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 19 lutego 1959 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.