Kwintesencja: tanga wybrane

Zgłoszenie do artykułu: Kwintesencja: tanga wybrane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Kwintesencja: tanga wybrane Horbowski, Anatoliusz (muzyka, instrumentacja)
Ochorowicz, Michał (słowa)
Drabik, Zbigniew (słowa)
Jerry (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Horbowski Anatoliusz, Ochorowicz Michał, Drabik Zbigniew, Jerry Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny) z tekstem podłożonym; akordeon (głos dyrekcyjny); klarnet I, II; skrzypce I, II (głos dyrekcyjny); kontrabas i gitarę.

Tytuł:

Coala: tango Damrosz, Ryszard (muzyka, aranżacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Damrosz Ryszard Obsada instrumentalna: Na fortepian; akordeon; klarnet I, II; skrzypce; kontrabas i gitarę.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt nr 37

Data wydania:

1966

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

sierpień 1966

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 753

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 26 na 18 cm. Nazwa wydawcy została przejęta z okładki. Pierwszy utwór jest kompozycją złożoną z wyboru tang o następujących tytułach:

Nadwiślańskie tango,

Kto cię teraz przytuli,

Argentyńska serenada,

Tyrolskie tango.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.