Nie chodź Hryciu na wieczornicę

Zgłoszenie do artykułu: Nie chodź Hryciu na wieczornicę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie chodź Hryciu na wieczornicę Jaroński, Feliks (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jaroński Felix Obsada instrumentalna: Na fortepian.

Seria:

Chants d`Ukraine. Dumki, 2

Data wydania:

1887 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Wydanie:

3

Miejsce druku:

Warszawa: J. Mękarski

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 8254 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 10 stron (w tym 8 liczbowanych i 2 nieliczbowanych) o rozmiarach 32 na 26 cm. Publikacja, wykonana została w zakładzie litograficznym J. Mękarskiego. Ukazała się nakładem przedsiębiorstwa wydawniczo-księgarskiego Gebethner i Wolf, stanowiąc jednocześnie jego własność. Oryginalny tytuł publikacji brzmi: Ne chody Hryciu na weczernyci.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.