Abram, ja ci zagram: foxtrot

Zgłoszenie do artykułu: Abram, ja ci zagram: foxtrot

Abram, ja ci zagram: foxtrot Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Kataszek, Stanisław (muzyka)
Tuwim, Julian (słowa)
Walentynowicz, Marian (ilustracje) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Kataszek Stanisław, Oldlen Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

1928 (copyright)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: J. Konarzewski (litografia), Zakłady Graficzne Eugeniusza i Dra Kazimierza Koziańskich (druk)

Znak wydawniczy:

G. 6787 W.