Don Fernando

Zgłoszenie do artykułu: Don Fernando

Don Fernando Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Kataszek, Szymon (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa)
Walentynowicz, Marian (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon, Włast Andrzej Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Co Śpiewa Warszawa, 119

1929 (copyright)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Wydanie:

Warszawa: J. Konarzewski (litografia), Zakłady Graficzne Eugeniusza i Dra Kazimierza Koziańskich (druk); W. Kościesz (sztych)

Znak wydawniczy:

G. 6806 W.

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1967 : 182

Na okładce widnieje informacja „ Nowa piosenka autorów „O Dolores”, wielki sukces J. Sokołowskiej i T. Olszy w „Morskiem Oku”