Na bezludnej wyspie: walc hawajski

Zgłoszenie do artykułu: Na bezludnej wyspie: walc hawajski

Na bezludnej wyspie: walc hawajski Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Kataszek, Szymon (muzyka)
Ławrusiewicz, Jan Stanisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon, Ławrusiewicz Jan

Nuty Miniaturowe, 786

1932 (data prawdopodobna)

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Warszawa: Kooperatywa Pracowników Drukarskich

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933 : 1938

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 33 : 1938

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 2o na 15 cm. Publikacja wydana nakładem Ignacego Rzepeckiego. Na pierwszej stronie znajduje się zdjęcie Jana Ławrusiewicza.