Andantino: sur les thèmes de la chanson: op. 1 no. 5: Pamiętam ci...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Andantino: sur les thèmes de la chanson: op. 1 no. 5: Pamiętam ciche, jasne, złote dnie Tytuł oryginalny: Andantino: sur les thèmes de la chanson: op. 1 no. 5: „Je me rappelle les jours silencieux et clairs” Karłowicz, Mieczysław (muzyka)
Szwarcenstein, Zygmunt (aranżacja)
Rosen, Maurycy Oznaczenie autora wg wydawcy: Karłowicz Mieczysław, Szwarcenstein Z.

Seria:

Le Perles du Violoniste : choix de compositions pour violon avec accompagnement de piano

Dégré 3, 33

Data wydania:

1912 (po)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Jan Cotty

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1953 : 926

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.