Minęło tyle lat

Zgłoszenie do artykułu: Minęło tyle lat

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł:

Minęło tyle lat Kaševarov, Sergej Aleksandrovič (muzyka)
Wiliński, Aleksander (opracowanie)
Bajkowska, Zofia (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kaszewarow Sergej, Heller A., Bajkowska Zofia Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Biblioteczka Muzyczna, 95

Miejsce wydania:

Warszawa: Bronisław Rudzki

Znak wydawniczy:

B 1095 R

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 49 : 77

Infomacje

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Na pierwszej stronie znajduje się zdjęcie Stanisława Gruszczyńskiego. Na ostatniej stronie zamieszczono spis utworów, które ukazały się w tej serii.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.