A ile mi dasz?: shimmy-fox

Zgłoszenie do artykułu: A ile mi dasz?: shimmy-fox

A ile mi dasz?: shimmy-fox Kataszek, Szymon (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Willy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Nuty Miniaturowe, 560

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Drukarnia „Współczesna”

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 661

Na pierwszej stronie zamieszczono zdjęcie Hanki Ordonówny. Na ostatniej stronie znajduje się spis utworów na fortepian lub do śpiewu, które ukazały się w tanim wydaniu miniaturowym.