Chcę właśnie Ciebie: tango

Zgłoszenie do artykułu: Chcę właśnie Ciebie: tango

Chcę właśnie Ciebie: tango Kataszek, Szymon (muzyka)
Feliks, Sebastian (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Feliks Sebastian Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Nuty Miniaturowe, 865

1935 (copyright)

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Warszawa: Kooperatywa Pracowników Drukarskich

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 34/35 : 3394

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Na pierwszej stronie znajduje się zdjęcie Haliny Żadejkówny. Na ostatniej stronie zamieszczono spis utworów, które ukazały się w wydaniu miniaturowym.