Chevroletka zgrabna jak kobietka: foxtrot

Zgłoszenie do artykułu: Chevroletka zgrabna jak kobietka: foxtrot

Chevroletka zgrabna jak kobietka: foxtrot Kataszek, Szymon (muzyka)
Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa)
Siemiątkowski, Wacław (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Karasiński Zygmunt, Włast Andrzej Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Warszawa: General Motors w Polsce

Warszawa: J. Konarzewski (litografia)

Biblioteka Jagiellońska 12450 III musicalia

Brak informacji o dacie wydania publikacji.