Czemuś o mnie zapomniał?: tango

Zgłoszenie do artykułu: Czemuś o mnie zapomniał?: tango

Czemuś o mnie zapomniał?: tango Kataszek, Szymon (muzyka)
Wesby, Iwo (aranżacja)
Włast, Andrzej (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Wesby Iwo, Włast Andrzej Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

1933 (copyright)

Warszawa: Włast, Andrzej

Fletnia

Biblioteka Jagiellońska 15060 III musicalia

Druk muzyczny składający się z 8 kart o wymiarach 26 na 18 cm. Publikacja zawiera piosenkę, która zdobyła Pierwszą Nagrodę na konkursie Morskiego Oka. Równocześnie utwór był wielkim sukcesem Stanisławy Nowickiej.