Jeden raz: boston

Zgłoszenie do artykułu: Jeden raz: boston

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jeden raz: boston Kataszek, Szymon (muzyka)
Warnecki, Janusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Roxy Obsada instrumentalna: Na głos; skrzypce; wiolonczelę; trąbkę: B I, II; klarnet B; saksofon altowy Es; saksofon tenorowy B; obligato.

Tytuł:

Mój dawny kochanek: walc Tirling, Zygmunt (muzyka)
Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Tirling Zygmunt, Jastrzębiec Walery Obsada instrumentalna: Na głos; skrzypce; wiolonczelę; trąbkę: B I, II; klarnet B; saksofon altowy Es; saksofon tenorowy B; obligato.

Seria:

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 9

Data wydania:

1931 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

L. 7240 I.

Znak wydawniczy:

L. 6940 I.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska -

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.