Jeden raz...: boston: wielki przebój karnawałowy

Jeden raz...: boston: wielki przebój karnawałowy Kataszek, Szymon (muzyka)
Warnecki, Janusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Roxy Obsada instrumentalna: Na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę.

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 9

1931 (copyright)

Warszawa: Leon Idzikowski

Warszawa: Zakłady Graficzne „Drukarnia Bankowa”, J. Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

L. 7240 I.

Biblioteka Jagiellońska [akc] 32 : 1364

Na okładce widnieje informacja: Sukces teatru „Wesołe Oko”.