Na nieśmiałość nie ma rady: beguine

Zgłoszenie do artykułu: Na nieśmiałość nie ma rady: beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Na nieśmiałość nie ma rady: beguine Kazanecki, Waldemar (muzyka)
Jakowska, Anna (słowa)
Klimczuk, Bogusław (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kazanecki Waldemar, Jakowska Anna, Klimczuk Bogusław Obsada instrumentalna: saksofon: I alt Es, II tenor B, III Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Tytuł:

Ach, znów Fernando: mambo Skalska, Hanna (muzyka)
Szemioth, Kazimierz (słowa)
Pradella, Albert (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (recenzja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skalska Hanna, Szemioth Kazimierz, Pradella Albert Obsada instrumentalna: saksofon: I alt Es, II tenor B, III Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 201

Data wydania:

1960

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1960

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4155

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 800

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 23 lipca 1960 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Teksty utworów zostały zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Mogę stwierdzić jak najszczerzej. Incipit utworu drugiego: Który z was. Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 195–200.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.