Jestem zuch: cykl piosenek dla przedszkola

Zgłoszenie do artykułu: Jestem zuch: cykl piosenek dla przedszkola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jestem zuch: cykl piosenek dla przedszkola Kołaczkowska, Helena (słowa)
Kaczurbina, Maria (muzyka)
Turski, Zbigniew (muzyka)
Gradstein, Alfred (muzyka)
Olearczyk, Edward (muzyka)
Daniło Dzikowa, Stanisława (ilustracje)
Górska, Maria (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Linia melodyczna z podłożonym tekstem.

Data wydania:

1951

Miejsce wydania:

Warszawa: „Nasza Księgarnia”

Data druku:

grudzień 1951

Miejsce druku:

Bydgoszcz: Spółdzielnia Wydawnicza „Prasa Demokratyczna – Nowa Epoka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 5831 I musicalia

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.