Aby nam się pięknie żyło

Zgłoszenie do artykułu: Aby nam się pięknie żyło

Aby nam się pięknie żyło Konowalski, Benedykt (muzyka)
Emir, Jerzy Juliusz (słowa)
Sęk, Leon (słowa)
Prejzner, Tadeusz (instrumentacja)
Kulikowska, Izabela (redakcja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Konowalski Benedykt, Emir Jerzy Juliusz, Sęk Leon Obsada instrumentalna: Na fortepian (organy), instr. in C (gitara), instr. in B, instr. in Es.

Dziwne kochanie Grudziński, Czesław (muzyka)
Kuthan, Zbigniew (słowa)
Kuthan, Dorota (słowa)
Prejzner, Tadeusz (instrumentacja)
Kulikowska, Izabela (redakcja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Grudziński Czesław, Kuthan Zbigniew, Kuthan Dorota Obsada instrumentalna: Na fortepian (organy), instr. in C (gitara), instr. in B, instr. in Es.

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych, 48

1978 (copyright)

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1979 : 130/26 (6)