O zmroku: piosnka szwedzka

Zgłoszenie do artykułu: O zmroku: piosnka szwedzka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

O zmroku: piosnka szwedzka Körling, Sven August (muzyka)
Maszyński, Piotr (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Körling August, Maszyński Piotr Uzupełnienie: muzyka i słowa August Körling ; słowa polskie Piotr Maszyński Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Lira, 136

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Cyprian Witanowski (litografia)

Znak wydawniczy:

G 2193 W

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska -

Infomacje

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Publikacja zawiera tekst w języku polskim i niemieckim. Tytuł oryginalny brzmi Abendstimmung.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.