Stach: op. 2

Zgłoszenie do artykułu: Stach: op. 2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Stach: op. 2 Kossobudzki, Ignacy Antoni (muzyka)
Guranowski, Jerzy (słowa)
Oppman, Artur (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kossobudzki Ignacy, Guranowski Jerzy, Or-Ot Uzupełnienie: muzyka Ignacy Kossobudzki ; słowa Or-Ot ; słowa niemieckie Georg Guranowski Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Chabry : zbiór śpiewów polskich kompozytorów na jeden głos z towarzyszeniem fortepianu, 65

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Jan Cotty (druk i litografia)

Znak wydawniczy:

G 3368 W

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 602

Biblioteka Jagiellońska -

Biblioteka Jagiellońska -

Biblioteka Jagiellońska -

Infomacje

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Publikacja zawiera tekst polski i niemiecki. Incipit: Od łez mnie oczy bolą. Wariant tytułu: Mädchensklage.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.