Dobrze pamiętam

Zgłoszenie do artykułu: Dobrze pamiętam

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł:

Dobrze pamiętam Krauzowicz, Ali (muzyka)
Stawecki, Zbigniew (słowa)
Januszko, Andrzej (instrumentacja)
Kulikowska, Izabela (redakcja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krauzowicz Ali, Stawecki Zbigniew Obsada instrumentalna: Na orkiestrę.

Tytuł:

Tamango Rode, Marek (muzyka)
Januszko, Andrzej (instrumentacja)
Kulikowska, Izabela (redakcja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rode Marek Obsada instrumentalna: Na orkiestrę.

Seria:

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych, 26

Data wydania:

1978 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1978 : 562/12 (69)

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.