Posłuchaj, kochana: tango

Zgłoszenie do artykułu: Posłuchaj, kochana: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Posłuchaj, kochana: tango Kwieciński, Tadeusz (muzyka, instrumentacja)
Łebkowski, Mirosław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kwieciński Tadeusz, Łebkowski Mirosław Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, II B; skrzypce I, II, III; akordeon; fortepian; wiolonczelę; gitarę; kontrabas; perkusję: mały bęben, wielki bęben, talerz, wibrafon.

Tytuł:

Srebrna noc: tango Kwieciński, Tadeusz (muzyka)
Ress, Ali (słowa)
Wopaleński, Józef (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kwieciński Tadeusz, Ress Ali, Wopaleński Józef Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, II B; skrzypce I, II, III; akordeon; fortepian; wiolonczelę; gitarę; kontrabas; perkusję: mały bęben, wielki bęben, talerz, wibrafon.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 187

Data wydania:

1960 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1960

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 305

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.