Zgłoszenie do artykułu: Krokusy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Krokusy Lachman, Wacław (muzyka)
Liebelt, Jerzy (słowa)
Rynczak, Józef (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lachman Wacław, Liebelt Jerzy Obsada instrumentalna: Na tenor i bas.

Tytuł:

Brzoza Lachman, Wacław (muzyka)
Broniewski, Władysław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lachman Wacław, Broniewski Władysław Obsada instrumentalna: Na tenor i bas.

Tytuł:

Co mi tam troski Lachman, Wacław (muzyka)
Broniewski, Władysław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lachman Wacław, Broniewski Władysław Obsada instrumentalna: Na tenor i bas.

Tytuł:

My nowa siła: wezwanie Lachman, Wacław (muzyka)
Kiełbiński, Bohdan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lachman Wacław Uzupełnienie: muzyka Wacław Lachman ; podłóg słów Bohdana Kiełbińskiego ; Obsada instrumentalna: Na tenor i bas.

Data wydania:

1948 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Towarzystwo Śpiewacze Harfa

Miejsce druku:

Warszawa: Stanisław Rynczak (litografia)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 15418 III musicalia

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.