American girl: modern dance: one or two step

American girl: modern dance: one or two step Lipski, Stanisław (muzyka)
Makowiecka, Michalina Perikola (słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lipski Stanisław, Makowiecka Michalina Obsada instrumentalna: Na fortepian z podłożonym tekstem.

Z Teki Laureatów Konkursu Wydawnictwa Muzycznego „Lira Polska”

1924 (copyright)

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne „Lira Polska”, Leon Idzikowski

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)