Aż do zwycięstwa: na głos z fortepianem

Zgłoszenie do artykułu: Aż do zwycięstwa: na głos z fortepianem

Aż do zwycięstwa: na głos z fortepianem Machl, Tadeusz (muzyka)
Śliwiak, Tadeusz (słowa)
Skulicz, Witold (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Machl Tadeusz, Śliwiak Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

1954 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1954

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 1470

Biblioteka Jagiellońska 16070 III musicalia

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Podpisano do druku 6 maja 1954 r.