Marynika: na głos z fortepianem

Zgłoszenie do artykułu: Marynika: na głos z fortepianem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Marynika: na głos z fortepianem Mălineanu, Henri (muzyka)
Wasowski, Jerzy (opracowanie)
Gozdawa, Zdzisław (słowa)
Stępień, Wacław (słowa)
Darkow, Andrzej (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Myninian T., Wasowski Jerzy, Gozdawa Zdzisław, Stępień Wacław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Data wydania:

1954

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Numer wydawniczy:

PWM 1545

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” NWI/647

Biblioteka Jagiellońska 16082 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 8 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Publikacja została oddana do druku 29 kwietnia 1954 roku.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.