Pieśń Ossjana z III aktu op[ery] „Werter”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśń Ossjana z III aktu op[ery] „Werter” Massenet, Jules (muzyka)
Romaniszyn, Bronisław (przygotowanie do druku)
Jeżewski, Zbigniew (przygotowanie do druku)
Blau, Edmond (słowa)
Millet, P. (słowa)
Hartman, G. (słowa)
Krzetuska, Maria (tłumaczenie)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Massenet Jules Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 21

Data wydania:

1958

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Postać zapisu:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 283

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.