A jeśli ciebie ja zapomnę, Ojczyzno moja…: pieśń patriotyczna: na...

A jeśli ciebie ja zapomnę, Ojczyzno moja…: pieśń patriotyczna: na chór mieszany a cappella Tytuł oryginalny: A jeśli ciebie ja zapomnę, Ojczyzno moja…: pieśń patrjotyczna: na chór mieszany a cappella Maszyński, Piotr (muzyka)
Kościelski, Józef Teodor (słowa)
Maklakiewicz, Jan (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Maszyński Piotr, Kościelski Józef, Maklakiewicz Jan Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Wydawnictwo „Chór”, 30

1934 (data prawdopodobna)