Pięć piosenek na dwa głosy z towarzyszeniem fortepianu: pomieszcz...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pięć piosenek na dwa głosy z towarzyszeniem fortepianu: pomieszczonych w podręczniku pt. Pierwsze czytania Tytuł oryginalny: Pięć piosnek na dwa głosy z towarzyszeniem fortepianu pomieszczonych w podręczniku p. t. Pierwsze czytania Niewiadomski, Stanisław (muzyka)
Porazińska, Janina (słowa)
Rossowski, Stanisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Niewiadomski Stanisław, Porazińska Janina, Rossowski Stanisław Obsada instrumentalna: Na 2 głosy z fortepianem.

Część:

Cz. 3

Data wydania:

1925 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Lwów: K. S. Jakubowski

Miejsce druku:

Kraków: Akord (litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

K. S. J. 124

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 374]

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 20 stron o wymiarach 36 na 27 cm. Na stronie tytułowej znajduje się informacja: Część trzecia - dla oddziału czwartego szkół powszechnych.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.