Ku czci Chrystusa Króla: trzy nowe pieśni: na chór unisono lub na...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ku czci Chrystusa Króla: trzy nowe pieśni: na chór unisono lub na solo mezzo-sopran-alt-baryton z towarzyszeniem fortepianu lub organów: op. 11, nr 5 Nowowiejski, Feliks (muzyka)
Durzyński, Stefan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowowiejski Feliks, Durzyński Stefan Obsada instrumentalna: Na chór unisono lub na solo mezzo-sopran-alt-baryton z towarzyszeniem fortepianu lub organów.

Data wydania:

1937 (copyright)

Miejsce wydania:

Poznań: Księgarnia św. Wojciecha

Miejsce druku:

Kraków: Zakłady Graficzne „Styl” (sztych i druk)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 2315 III musicalia

Infomacje

Na stronie tytułowej znajduje się dedykacja: Legatowi Papieskiemu na Międzynarodowy Kongres Chrystusa Króla w Poznaniu 1937 Jego Eminencji Najdostojniejszemu Księdzu Kardynałowi Doktorowi Augustowi Hlondowi Prymasowi Polski w najgłębszym hołdzie składają autorzy.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.