Ty, albo żadna: tango: największy przebój sezonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ty, albo żadna: tango: największy przebój sezonu Petersburski, Jerzy (muzyka)
Miszułowicz, Aleksander (aranżacja)
Szmaragd, Ludwik (słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Petersburski_Jerzy, Ol-icz, Szmaragd_Ludwik Obsada instrumentalna: Na głos; fortepian; skrzypce; mandolinę.

Tytuł:

Ja wiem, że ty mnie kiedyś zdradzisz!: wielki sukces Stanisławy Orskiej Gold, Artur (muzyka)
Białostocki, Zygmunt (aranżacja)
Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gold Artur, Białostocki Zygmunt, Jastrzębiec Walery Obsada instrumentalna: Na głos; fortepian; skrzypce; mandolinę.

Seria:

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 44

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 31

Data wydania:

1932 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

L. 7265 I.

Znak wydawniczy:

L. 7262 I.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 390

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.