Aria Mimi: z I aktu op[ery] Cyganeria

Zgłoszenie do artykułu: Aria Mimi: z I aktu op[ery] Cyganeria

Aria Mimi: z I aktu op[ery] Cyganeria Tytuł oryginalny: Aria Mimi: z I aktu op. Cyganeria Puccini, Giacomo (muzyka)
Romaniszyn, Bronisław (opracowanie)
Jeżewski, Zbigniew (opracowanie)
Giacosa, Giuseppe (słowa)
Illica, Luigi (słowa)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Puccini Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Puccini ; do druku przygotowali Bronisław Romaniszyn i Zbigniew Jeżewski ; słowa Giuseppe Giacosa i Luigi Illica ; tłumaczenie tradycyjne ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napieracz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 7

1957

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 449

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Cyganeria. Aria Mimi z 3. aktu.