Aria Cavaradossiego: z I aktu opery Tosca

Zgłoszenie do artykułu: Aria Cavaradossiego: z I aktu opery Tosca

Aria Cavaradossiego: z I aktu opery Tosca Tytuł oryginalny: Aria Cavaradossiego: z I aktu op. Tosca Puccini, Giacomo (muzyka)
Straszyński, Olgierd (opracowanie)
Giacosa, Giuseppe (słowa)
Illica, Luigi (słowa)
Śliwiak, Tadeusz (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Puccini Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Puccini ; do druku przygotował Olgierd Straszyński ; słowa Giuseppe Giacosa i Luigi Illica ; tłumaczenie z włoskiego Tadeusz Śliwiak Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 23

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 334

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 20 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Tosca. Aria Cavaradossiego z 1. aktu.