Koliberek: mambo-moderato

Zgłoszenie do artykułu: Koliberek: mambo-moderato

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Koliberek: mambo-moderato Rembowski, Stefan (muzyka)
Oborski, Bronisław (instrumentacja)
Łochocka, Hanna (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rembowski Stefan, Oborski Bronisław, Łochocka Hanna Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; gitarę; kontrabas; perksuję; saksofon: I alt as, II tenor B; klarnet B; trąbkę B.

Tytuł:

Ja się w tobie zakochałem: charleston Żalski, Artur (muzyka)
Nowicki, Edmund (instrumentacja)
Stawecki, Zbigniew (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żalski Artur, Nowicki Edmund, Stawecki Zbigniew Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; gitarę; kontrabas; perksuję; saksofon: I alt as, II tenor B; klarnet B; trąbkę B.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt 41

Data wydania:

1966

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

październik 1966

Miejsce druku:

Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 32

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 8 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 26 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.