Aria Caton: z aktu IIIgo opery Casanova: do śpiewu z towarzyszeni...

Aria Caton: z aktu IIIgo opery Casanova: do śpiewu z towarzyszeniem fortepianu Tytuł oryginalny: Arja Caton: z aktu IIIgo opery Casanova: do śpiewu z tow. fortepianu Różycki, Ludomir (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Różycki Ludomir Obsada instrumentalna: Do śpiewu z towarzyszeniem fortepianu.

Warszawa: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Gebethner i Wolff

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

L. 353 P.