Adieu Loulou: walczyk

Zgłoszenie do artykułu: Adieu Loulou: walczyk

Adieu Loulou: walczyk Serpieri, A. (muzyka)
Kitschmann, Anda (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Serpieri A., Kitschmann Anda Uzupełnienie: muzyka A. Serpieri ; słowa polskie Anda Kitschmann Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Primadonna, 103

Warszawa: Księgarnia Edward Wende i Spółka; Łódź: Ludwik Fiszer

Znak wydawniczy:

E 1062 W

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 482

Brak informacji o dacie wydania publikacji.