Szanuj zdrowie należycie

Zgłoszenie do artykułu: Szanuj zdrowie należycie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Szanuj zdrowie należycie Settmayer, Kazimierz (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Werner, Stanisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Settmayer Kazimierz, Łebkowski Mirosław, Werner Stanisław Obsada instrumentalna: Na saksofon: alt. Es, tenor. B; gitarę prowadzącą C; skrzypce C; akordeon C; głos i fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Koń na księżycu Tyszkowski, Jerzy (muzyka)
Jastrzębiec-Kozłowski, Andrzej (słowa)
Januszko, Andrzej (aranżacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Tyszkowski Jerzy, Jastrzębiec-Kozłowski Andrzej, Januszko Andrzej Obsada instrumentalna: Na saksofon: alt. Es, tenor. B; gitarę prowadzącą C; skrzypce C; akordeon C; głos i fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Seria:

Orkiestra Taneczna, 16

Data wydania:

1966

Miejsce wydania:

Warszawa: Centralna Poradnia Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 52

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 9 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 20 na 25 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.