A jednak kocham cię: tango

Zgłoszenie do artykułu: A jednak kocham cię: tango

A jednak kocham cię: tango Sienkiewicz, Aleksander (muzyka)
Szmaragd, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sienkiewicz Aleksander, Szmaragd Ludwik

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka, J. Konarzewski (litografia)

Biblioteka Jagiellońska 2558 III musicalia

Wielki sukces Hanki Runowieckiej i Jerzego Welina w teatrze „Nowy Ananas”. Utwór pochodzi z rewii „Tata nie wraca”. Na okładce znajdują się zdjęcia wykonawców piosenki. Brak informacji o dacie wydania publikacji.