Doliny w kwiatach

Zgłoszenie do artykułu: Doliny w kwiatach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Doliny w kwiatach Skorupka, Adam (muzyka)
Sieradzka, Wanda (słowa)
Bruchnalski, Janusz (projekt okładki)
Jaworska, Krystyna (redakcja serii)
Martin, Jerzy (redakcja serii) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skorupka Adam, Sieradzka Wanda Obsada instrumentalna: fortepian z podpisanym tekstem

Seria:

Radiowa Piosenka Miesiąca: lipiec 1966, 7

Data wydania:

1966 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1966

Miejsce druku:

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

Znak wydawniczy:

PWM 7002

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 750

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 30 na 21 cm. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Na nagłówkiem zamieszczono komentarz I miejsce w plebiscycie na radiową piosenkę miesiąca lipca 1966 oraz śpiewa Krystyna Konarska.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.