Aria Janka: z II aktu op[ery] Sprzedana narzeczona

Aria Janka: z II aktu op[ery] Sprzedana narzeczona Tytuł oryginalny: Aria Janka: z II aktu op. Sprzedana narzeczona Smetana, Bedřich (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Sabina, Karel (słowa)
Zych, Jan (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Smetana Bedřich Uzupełnienie: muzyka Bedrich Smetana ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Karel Sabina ; tłumaczenie z czeskiego Jan Zych ; projekt okładki Krystyna Napieracz-Miodońska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 34

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 497

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 23 cm. Zawiera nuty oraz tekst w języku czeskim i polski. Na okładce tytuł: Sprzedana narzeczona. Aria Janka z 2. aktu.