Aria Janka: z II aktu op[ery] Sprzedana narzeczona

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aria Janka: z II aktu op[ery] Sprzedana narzeczona Tytuł oryginalny: Aria Janka: z II aktu op. Sprzedana narzeczona Smetana, Bedřich (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Sabina, Karel (słowa)
Zych, Jan (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Smetana Bedřich Uzupełnienie: muzyka Bedrich Smetana ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Karel Sabina ; tłumaczenie z czeskiego Jan Zych ; projekt okładki Krystyna Napieracz-Miodońska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 34

Data wydania:

1959

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 497

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 23 cm. Zawiera nuty oraz tekst w języku czeskim i polski. Na okładce tytuł: Sprzedana narzeczona. Aria Janka z 2. aktu.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.