Aria z XVII wieku: modlitwa z towarzyszeniem fortepianu lub melod...

Aria z XVII wieku: modlitwa z towarzyszeniem fortepianu lub melodykonu Tytuł oryginalny: Arya z XVII wieku: modlitwa z towarzyszeniem fortepianu lub melodykonu Stradella, Aleksander (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Stradella Alessandro Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem lub fisharmonii.

1860 (data prawdopodobna)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Gebethner i Wolff (sztych i druk)

Znak wydawniczy:

G. 193 W.

Biblioteka Jagiellońska 4448 III musicalia

Utwór śpiewany przez Juliana Dobrskiego w kościele Ojców Reformatów w dniu uroczystego nabożeństwa.